"WROCŁAWSCY TWÓRCY PREZENTUJĄ" 

Pod taką nazwą 6 kwietnia w Pubie Włodkowica 21 we Wrocławiu odbędzie się II Edycja projektu " I love hand made" mającego na celu wspierać i promować Twórców, a także propagować wartości polskiego rękodzieła w czasach przepełnionych masowymi i bezwartościowymi przedmiotami.  Będzie to okazja do nabycia unikatowego rękodzieła u 17 wystawców, zobaczenia najnowszych kolekcji wrocławskich projektantów mody oraz do posłuchania folkowej muzyki. Startujemy o godz. 14.00. Wstęp wolny!

Tym razem podczas II Edycji będziemy mogli podziwiać twórców działających na terenie Wrocławia oraz woj. dolnośląskiego. To oni zaprezentują swoje oryginalne prace wykonane w zaciszu swoich domowych pracowni i zaskoczą nas swoimi kreatywnymi pomysłami, a także niezwykłą wrażliwością na piękno. Biżuteria, ręcznie szyte lalki, misie, elementy do dekoracji wnętrz, oryginalne torebki czy też śliczne ubranka dla dzieci oraz wiele innych oryginalnych przedmiotów - to wszystko będziemy mogli zakupić podczas tego wydarzenia. Nie zabraknie także wielkanocnych akcentów. Warto również podkreślić, że będą to rzeczy w pojedynczych egzemplarzach, bądź krótkich seriach, co daje nam gwarancję niepowtarzalności.

Ponadto, oprócz wspaniałych twórców rękodzieła, zaprezentują swoje prace młodzi i utalentowani wrocławscy projektanci mody oraz biżuterii podczas profesjonalnego pokazu zorganizowanego przy współpracy z agencją C'esta Moi (https://www.facebook.com/cestmoistyle?fref=ts). Będzie więc okazja by nawiązać dłuższą rozmowę z projektantami i zamówić dla siebie coś wyjątkowego z ich najnowszych kolekcji.

Ważnym punktem wydarzenia będzie loteria, której nie można ominąć. Odbędzie się ona tuż po zakończeniu pokazu mody, a wezmą w niej udział wszyscy, którzy odwiedzą nas tego dnia. Będzie można wygrać wiele atrakcyjnych nagród m.in. ufundowanych również przez twórców rękodzieła. Dla samych twórców także przygotowaliśmy niespodziankę, którą jest konkurs na najlepszego wystawcę tej Edycji. Dlatego każdy kto nas odwiedzi, będzie mógł oddać swój głos na wystawcę z najciekawszymi pracami. Nagrodą będzie prezentacja marki na łamach magazynu Confashion Magazine , co jest bardzo atrakcyjną formą reklamy dla rękodzielników.

A to jeszcze nie koniec twórczych atrakcji, ponieważ naszymi gośćmi będą równie zdolne reprezentantki wrocławskiego, folkowego zespołu ETHNOHOLIC, Anita Janukiewicz - wokalistka, skrzypaczka oraz Dominika Białostocka - gitarzystka, które specjalnie dla uczestników wydarzenia poprowadzą warsztaty muzyczne. Będzie muzyka, taniec i śpiew..  Na warsztaty i spotkanie z kulturą łuku Karpat serdecznie zapraszamy o godz. 14.30.

Będzie to wyjątkowe wydarzenie. Połączenie trzech artystycznych światów: rękodzieła, mody i muzyki,  pełnych pozytywnej energii i kreatywnych pomysłów, które warto wspierać i promować, będzie z pewnością bardzo atrakcyjną formą spędzenia niedzielnego popołudnia przez mieszkańców Wrocławia i okolic. Natomiast dla samych Twórców, Projektantów oraz Muzyków,  będzie to nowe, bardzo inspirujące doświadczenie - mówi organizator wydarzenia Renata Juszczak.  

Już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników unikatowego rękodzieła, nietuzinkowej mody oraz folkowe muzyki do przybycia i poznania nas od tej artystycznej strony ;) Gwarantujemy twórczą, pełną pozytywnej energii atmosferę oraz wiele atrakcyjnych nagród do wygrania w naszej loterii. Zapraszamy!    

 

Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na FB, gdzie prezentujemy wszystkich wystawców, projektantów oraz tych, którzy wspierają całe nasze wydarzenie. 

https://www.facebook.com/IlovehandmadeKIERMASZ
 

 

Program wydarzenia:
 

            14:00 - Z uśmiechem na twarzy i balonem w ręku rozpoczniemy II Edycję projektu

                        "I love hand made". Wraz z 17 wystawcami będziemy na Was czekać ;)

 

14:30 - 15:30 - Zapraszamy na wyjątkowe WARSZTATY MUZYCZNE  prowadzone przez

                         Anitę Janukiewicz (wokalistka, skrzypaczka) i Dominikę Białostocką  

                         (gitarzystka) z  folkowego zespołu ETHNOHOLIC  (www.ethnoholic.pl).  

                         Będzie taniec, muzyka, śpiew... :)

 

15:30 - 18:00 - Zapraszamy do podziwiania oryginalnych prac wystawców, głosowania na

                         najciekawszego Twórcę oraz  na pyszną kawę i herbatę z domowym 

                         ciastem, które proponować będzie Pub Włodkowica 21 :)

 

             18:00 - Zapraszamy na wyjątkowy POKAZ MODY czterech niezwykłych

                         projektantów. A tuż po pokazie rozpoczniemy LOSOWANIE NAGRÓW!

 

20:00 - 21:00 - Czas dla fotoreporterów i zdjęć na tle ścianki z nadrukowanymi logami  

                         wszystkich twórców,  projektantów i tych, którzy wspierają nasze            

                         wydarzenie. Każdy musi mieć takie zdjęcie! :)

 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY! :)

 
II EDYCJĘ WSPIERAJĄ:

 

                        ORGANIZATOR                       
   autorskiego projektu "I love hand made"

 

           
 


 

PARTNERZY

 

       

 

 GOŚĆ"Muzycy Ethnoholic, biorąc udział w poszczególnych projektach muzycznych, występowali na wielu prestiżowych festiwalach w kraju i za granicą, ale najważniejszym dla nich wciąż pozostaje stare, dobre, tradycyjne muzykowanie, choćby dla samych siebie, ale w doborowym towarzystwie.

Inspiracją niezmiennie pozostaje folklor, zarówno ten wykonywany technikami tradycyjnymi, ze szczególnym uwzględnieniem śpiewu tzw. białym głosem, jak i folk w interpretacjach współczesnych. Wciąż się rozwijamy - bliski nam jest folklor karpacki, w naszym repertuarze znajdują się też pieśni cygańskie czy bałkańskie, ale wciąż chętnie odkrywamy nowe regiony." 

Źródło: http://ethnoholic.pl/

 


 

SPONSOR GŁÓWNY    
 SPONSOR
 

     

  

 SPONSORZY NAGRÓD W LOTERII

 

      

 

    
 

    
 

    
 

    
 

    


   

 

 PATRONI MEDIALNI

 


    


    
 

    
 

    


    

 DO POBRANIA: