Jak optycznie powiększyć małe mieszkanie

arc-50-track-czarny

Małe mieszkanie też może być piękne. Wystarczy zadbać o taki efekt wizualny, by pomieszczenia były optycznie powiększone. Od razu wydawać się będzie jakby przybyło kilka metrów kwadratowych. Nawet niewielka kawalerka może prezentować się jako przestronne pomieszczenie, a pomogą w tym niewielkie tricki o wielkich efektach.

Powiększenie mieszkania światłem

arc-50-track-czarny

W sklepach z oświetleniem jest tak wiele produktów, że łatwo się w tym wszystkim pogubić. Aktualnie na rynku mamy ogromny wybór lamp, kinkietów, reflektorów czy downlightów. Uzyskać efekt powiększonego mieszkania naprawdę nie jest trudno. Trudniej wybrać odpowiednią lampę z tysięcy produktów. Na co w takim razie postawić? Przede wszystkim na MINIMALIZM. Aq form oświetlenie oferuje właśnie takie lampy, które wyróżniają się wręcz surowym designem, ale w tej surowości naprawdę tkwi piękno. Zwrócić uwagę należy przede wszystkim na żarówki, które powinny świecić bardzo jasnym światłem pozwalającym na wykonywanie wszelkich czynności w domu. Ciekawym rozwiązaniem może być oświetlenie regulowane. W końcu zupełnie innego światła potrzebujemy do zjedzenia kolacji, innego do oglądania TV, a jeszcze inne posłuży do czytania książki.

O barwie światła słów kilka

Aqform lampy dają możliwość wyboru barwy światła. Jest to niezwykle ważne i całkowicie może zmienić wygląd mieszkania. Biel to kolor, który najbardziej powiększy optycznie dane pomieszczenie. Aqform lampa zapewnia nie tylko minimalistyczny design, który idealnie wkomponuje się do każdego wnętrza, ale pozwala na dobranie barwy i jasności światła dopasowanej do indywidualnych potrzeb klienta. Mając małe mieszkanie wybierajmy zimne barwy światła, ponieważ to właśnie one sprawią, że pokój będzie wydawać się większy. Wydawać by się mogło, że w małym mieszkaniu należy zrezygnować z lamp stojących. Nic bardziej mylnego, minimalistyczne lampy stojące będą doskonałą dekoracją, a dodatkowo doświetlą zakamarki optycznie powiększając część mieszkania.