Jeden mebel – wiele funkcji

meble

Dla tych, którzy chcą w praktyczny sposób urządzić niewielkie mieszkanie, nie brak ciekawych rozwiązań. Do tych najciekawszych zaliczają się meble wielofunkcyjne, dzięki którym można w praktyczny sposób urządzić nawet najmniejsze pomieszczenie. Z jakich rozwiązań można skorzystać?

Łóżka połączone z regałem? To proste!

Dla tych, którzy w małym mieszkaniu chcą trzymać wiele książek, dobrym rozwiązaniem będzie łóżko, umieszczone na podwyższeniu sprawdzającym się jako mały regał na książki. To proste rozwiązanie, dzięki któremu ulubione lektury można mieć zawsze pod ręką, a przy okazji zaoszczędzić sporo miejsca. Pod łóżkiem mogą znaleźć się też inne dodatki, np. szafki i szufladki, dzięki którym można zyskać dodatkową przestrzeń do przechowywania pościeli, bielizny lub innych drobiazgów.

Dwustronne regały – jeden mebel, wiele możliwości

Dwustronne regały to kolejna propozycja dla tych, którzy stawiają na funkcjonalne rozwiązania. Taki mebel to nie tylko więcej miejsca, ale i możliwość praktycznego podzielenia większego wnętrza. To praktyczna ścianka działowa, dzięki której w salonie można wyodrębnić kącik do pracy w prosty i ciekawy sposób.

Rozkładane meble – wiele możliwości

Kanapa, która może stać się łóżkiem, rozkładany fotel lub fotel z wysuwanym stolikiem, który w razie potrzeby może się stać wygodnym miejscem pracy – oto rozwiązania, na które warto postawić. Wielkim uznaniem cieszą się też rozkładane stoły, dzięki którym powierzchnię blatu można dopasować do swych bieżących potrzeb. To proste i praktyczne rozwiązania, na które z pewnością warto postawić.

Zobacz ciekawą propozycję mebli w sklepie internetowym MebleTkaniny.pl