Komplet wypoczynkowy

Moda na drewniane meble nigdy nie przeminęła. Sprzęty wykonane z tego surowca są mocne i nadają pomieszczeniu szyku i elegancji.

Drewno jako naturalny produkt, znakomicie komponuje się z otoczeniem, jest trwałe, łatwe do obróbki, a przede wszystkim nadaje się do każdego wnętrza lub ogrodu. Dlatego świetnym pomysłem jest wykorzystania tego surowca jako materiał na tego rodzaju meble ogrodowe: http://www.meblepandarek.pl/meble-ogrodowe-z-palet.html Mowa tu o europaletach.

Popyt na meble ogrodowe z palet jest zadziwiająco duży. Wydawałoby się, że takie kawałki niepotrzebnego drewna do niczego oprócz spalenia się nie nadadzą, a jednak pomysł z tworzeniem z nich mebli to strzał w dziesiątkę.

ogrodowe paletowe meble

Wygoda i funkcjonalność

Palety drewniane, to najlepsze drewno z „odzysku”. Są gatunkowo bardzo dobrym materiałem. Wystarczy je oszlifować, pomalować farbą, bejcą lub lakierem bezbarwnym, i elementy składowe mebli już są gotowe.

Następny krok, to połączenie kilku palet razem, dodanie oparcia i w ten sposób powstanie drewniana ława, którą bardzo łatwo przekształcić w wygodną kanapę, narzucając na nią piankowe materace i poduszki. Do kompletu można zrobić stolik okolicznościowy również z tego surowca i piękny komplet ogrodowy z palet jest gotowy.

Odpowiednio pielęgnowany długo posłuży, a satysfakcja zrobienia czegoś z rzeczy, wydawałoby się, zbędnych jest ogromna.