Nowoczesne deski do prasowania z idealnym pokrorwcem

deski do prasowania

Nowoczesna deska do prasowania potrafi sprawić, że prasowanie ubrań przebiega bardzo szybko i sprawie. Jaką zatem wybrać, aby prasowanie nie było uciążliwe i męczące?

Elektryczna deska do prasowania a komfort i wygoda

Dziś na rynku wybór desek do prasowania jest ogromny. Każda pani domu zainteresowana zakupem ma do wyboru nie tylko tradycyjne deski, lecz także nowoczesne modele elektryczne które są wyposażone w specjalne antenki i przedłużacz zintegrowany z deską. W modelach tych żelazko jest bezpośrednio podłączone do deski.

Nowoczesne deski są także wyposażone w generator pary, systemem nadmuchu oraz zasysania. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii prasowanie jest bardzo komfortowe, a odzież nie gniecie się.

Bawełniany pokrowiec na deskę do prasowania

Istotnym elementem każdej deski do prasowania jest pokrowiec. Co prawda znajduje się on na wyposażeniu tego sprzętu, ale po jego zużyciu można zakupić nowy.

Dziś tradycyjne okrycia desek są najczęściej wykonywane z bawełny. Tworzywo to posiada mnóstwo zalet. Nie zatrzymuje ono pary i wody, a ponadto niestraszne mu są wysokie temperatury.

Deska do prasowania z wygodnymi pokrowcami

Dziś w wielu sklepach dostępne są takie pokrowce na deski, które oferują szereg istotnych udogodnień. Nowoczesne pokrowce posiadają nie tylko designerski wygląd, lecz także posiadają metalizowaną powłokę, na której można bezpiecznie odstawić żelazko bez obaw, że ją przypalimy.

W bogatej ofercie nie brakuje też desek wyposażonych w pokrowce wykonane z pianki poliuretanowej oraz poliestru, które to zapewniają maksymalne wykorzystanie ciepła.

Deski do prasowania kupisz w sklepie Net.Trading.