Okna Aluplast a niemiecka precyzja

Okna Aluplast są oknami, które kojarzą się w głównej mierze z najwyższą jakością oraz jednymi z najwyższych parametrów cieplnych.

Jakość wysokich lotów – okna Aluplast

Okna Aluplast gwarantują przede wszystkim jedne z najwyższych możliwych parametrów cieplnych. Co ważniejsze, są one również doskonałym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie nade wszystko najwyższą jakość w połączeniu z ekonomicznymi cechami okien PVC.

Okna te są gwarancją użytkowania przez wiele lat, bez strat na ich wartości. Co ważniejsze – oferowana jest również liczna gama kolorystyczna, a także obniżone obramowanie, które pozwala zastosować większe przeszklenia oraz umożliwia uzyskanie zgrabnego profilu i uniwersalnego kształtu.

Obecnie firma Aluplast w szczególności poleca dwie formy okien PVC – klasyczną – Ideal 4000 – (link1) oraz Ideal 7000 2D – (link2).

Niemiecka precyzja okien Aluplast

Firma Aluplast jest jedną z największych, która obecnie działa na polskim rynku. Jednocześnie jednak, jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych dostawców systemów okiennych z PVC.

Polska spółka została utworzona w 1995 roku, w Poznaniu, gdzie na samym początku firma liczyła zaledwie osiem osób. W porównaniu z dzisiejszymi czasami, w Aluplast pracuje około czterystu pracowników, a obroty sięgają około czterystu milionów złotych.

Warto również wspomnieć, iż firma dysponuje nowoczesnym zakładem produkcyjnych, gdzie tworzone są – w oparciu o innowacyjne technologie – okna z prawdziwego zdarzenia.

Niemiecka firma Aluplast ma jeden cel – tworzyć okna nowoczesne oraz w pełni zadowalające nawet najbardziej wymagających klientów. Są one stale rozbudowywane i tworzone zgodnie z duchem czasu oraz najważniejszymi potrzebami rynkowymi. Nic dziwnego zatem, iż okna Aluplast są jednymi z najczęściej wybieranych przez Polaków, a także mieszkańców innych państw europejskich.