Pościelowy trójwymiar

Wyposażenie sypialni w odpowiednią pościel, jest gwarancją doskonałego snu każdej nocy. Można zatem o to zadbać w prosty sposób – wybierając pościel 3D. Realne odwzorowanie wybranego motywu, przyczyni się do uzyskania miłego dla oka designu, i zarazem komfortu spania pod przyjemnym materiałem.

Różnorodność opcji

Pościele 3D występują w tradycyjnych rozmiarach poszewek na kołdry:
– 140 x 200,
– 160 x 200,
– 200 x 220,
oraz poduszki:
– 50 x 60,
– 70 x 80.

Do wyboru są rozmaite rodzaje zapięć: zatrzaski, zamki błyskawiczne, tradycyjne guziki.
Elementem, który jest istotny jest materiał. Jego wysoki gatunek zezwoli na bezpieczne pranie w wysokich temperaturach, które stosuje się w przypadku pościeli. Można postawić na stuprocentową bawełnę, satynę, lub ich mieszankę. Szczegółowe opisy pielęgnacji znajdują się na wewnętrznych metkach danego producenta.

Przyjemne dla oka i otoczenia

Wyjątkowy design, jaki jest reprezentowany przez wszystkie typy pościeli 3D, zezwala na dopasowanie jej do różnych stylów wnętrzarskich. Dzięki niej można uzyskać rewelacyjną dekorację, kontrastowy motyw, a także wyrażenie wszelkich upodobań. Do wyboru są wzory zwierząt, znanych miejsc, kwiatów, krajobrazów, a także postaci z bajek. Dla wszystkich lubiących oryginalne przedstawienie trójwymiarowego obrazu na pościeli – znajdzie się odpowiadający wariant. Poczucie komfortowego snu jest najważniejsze, a sielanka pościelowa, stanie się stosownym jego uzupełnieniem o każdej porze roku.