Szafki RTV wnikające w ścianę

szafka rtv nowoczesna

Salon powinien być pomieszczeniem pozwalającym na relaks w każdej chwili dnia. Powinien być azylem dla domowników, którzy będą spędzać w nim bardzo dużo czasu – jeśli jest połączony z kuchnia i jadalnią to tym bardziej każda jego część powinna być dobrze przemyślana. Można to zorganizować tak, żeby meble nie rzucały się w oczy każde z osobna, tylko tworzyły całość wtapiającą się w ścianę.

Minimalistyczne piękno

Szafki RTV nowoczesne (duży wybór modeli w Mebel4u) mogą być ozdobami samymi w sobie, ale często mają po prostu spełniać swoją funkcję i niekoniecznie rzucać się w oczy. Przy białych ścianach można załatwić to w ten sposób, że zakupione, również białe szafki będą posiadały gładkie fronty bez gałek, matowe powierzchnie i jak najprostszy kształt – dzięki temu zleją się ze ścianą, a wciąż będą w salonie, mimo tego, że bardzo mało widoczne.

Wiszące szuflady z gładkimi frontami również będą świetnym pomysłem. Zasadą jest zachowanie jak największej prostoty, która pozwoli na umieszczenie mebla pod telewizorem, dzięki czemu będzie można ukryć szpecące gniazdka i kable. Schowanie dekodera, czy konsoli do gier wideo również nie powinno stanowić problemu – specjalnie zaprojektowane półki z otwieranymi do góry drzwiczkami zakryją sprzęt na co dzień, a kiedy będzie trzeba z niego skorzystać, będzie można zwyczajnie podnieść drzwiczki niskiej półki.