Huśtawki ogrodowe z drewna – czy faktycznie tak popularne?

Drewno jest świetnym materiałem na huśtawkę ogrodową, ponieważ jest mocne, nie odpryskuje i jest odporne na gnicie. Jeśli huśtawka nie musi być narażona na trudne warunki, drewno jest najlepszym wyborem.

Różne rodzaje drewna – ten sam produkt – huśtawka ogrodowa

Niektóre rodzaje drewna są trudniejsze do utrzymania w czystości niż inne. Jeśli zdecydujesz się na zestaw huśtawkowy wykonany z nieimpregnowanego drewna, taki jak nasz, będziesz musiał często używać sprayu pochłaniającego soki lub nietoksycznego środka czyszczącego, a od czasu do czasu szorować poręcze wełną stalową.

Utrzymanie drewnianej huśtawki https://nettrading.pl/hustawki-ogrodowe w czystości będzie wymagało trochę wysiłku z Twojej strony, ale w końcu się opłaci.

Huśtawka ma siedzisko, a ono nie musi być z drewna

Siedzisko huśtawki ogrodowej to część, na której użytkownik kładzie się podczas huśtania. Powinno być mocne i wygodne na tyle, aby wytrzymać dłuższe użytkowanie. Siedzisko huśtawki ogrodowej może być prostym kawałkiem drewna, lub możesz uczynić je bardziej atrakcyjnym, dodając elementy dekoracyjne, takie jak naklejka, haft lub inny element. Siedzisko huśtawki ogrodowej powinno być wykonane z tego samego materiału co sama huśtawka.

Przygotowanie siedziska do huśtawki ogrodowej wymaga wykonania tych samych czynności, co w przypadku samej huśtawki. Jedyna różnica polega na tym, że siedzisko jest używane tylko raz.