Jaką półkę wybrać do stylowej łazienki?

Półki łazienkowe w ostatnim czasie cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów. Coraz więcej osób rezygnuje z ciężkich, zabudowanych szafek na rzecz prostych, minimalistycznych półek lub otwartych regałów, które doskonale upiększą każdą łazienkę. Jaki asortyment obecnie jest na topie?

Metalowe półki prysznicowe

Metalowe półki prysznicowe idealnie sprawdzają się w loftowych, industrialnych wnętrzach, w których stawia się na lekkie i funkcjonalne wyposażenie. Tego typu modele są efektowne, łatwe w montażu, a ich koszt waha się w granicach od 60 zł do 250 zł za sztukę. Można na nich umieścić wszystkie niezbędne kosmetyki i akcesoria do kąpieli, utrzymując w ten sposób ogólny ład i porządek w łazience.

Półka drabina

Półka drabina to obowiązkowy element w każdej łazience urządzonej w klimacie skandynawskim lub boho. Można je zastosować zarówno w małych powierzchniowo łazienkach, jak i w dużych pomieszczeniach kąpielowych. Decydując się na drabinkę, trzeba jednak pamiętać o tym, by była ona wykonana z naprawdę solidnego, trwałego drewna. W innym przypadku pod wpływem wilgoci i wysokiej temperatury, jaka panuje w łazience, szybko straci ona swój urok.

Solidny regał kąpielowy

Osoby, które mają sporo kosmetyków i dodatków, koniecznie powinny zainwestować w solidny, praktyczny regał kąpielowy, który tak naprawdę może zostać umieszczony w każdym miejscu w łazience. Najczęściej klienci decydują się na regały narożne, które pozwalają zaoszczędzić dość sporo miejsca. Producenci regałów w ostatnim czasie stworzyli tak wiele, różnorodnych regałów, że klienci mają w czym wybierać. Bez problemu znajdą oni idealny wzór, który dopasują zarówno do tradycyjnych, jak i bardziej nowoczesnych pomieszczeń. Ponadto, taki regał zawsze można wzbogacić o energooszczędne oświetlenie ledowe, które przyczyni się do tego, że wnętrze nabierze nowego charakteru.