Nowoczesna łazienka

Stworzenie nowoczesnej, funkcjonalnej łazienki, która w niewielkim metrażowo pomieszczeniu pomieści wszystko co niezbędne – nie jest prostym zadaniem. Dodatkowo, w sklepach jest tyle różnorodnego sprzętu, że klienci nie zawsze wiedzą na co się zdecydować. Dlatego też, poniżej przedstawiono kilka sprawdzonych rozwiązań, które są nowatorskie i bardzo designerskie.

Zestaw podtynkowy Grohe – funkcjonalny i prosty w montażu

Zestaw podtynkowy Grohe (ekspercilazienek.pl/stelaze-podtynkowe/0,grohe) to obowiązkowy element w każdej nowoczesnej, praktycznej łazience, gdzie dba się o fachowe sprzęty oraz oszczędność miejsca. Znany, ceniony i doświadczony producent na rynku posiada w swojej ofercie wiele praktycznych modeli, dzięki czemu klienci bez problemu dobiorą odpowiedni rozmiar stelaża oraz dodatki (np. wolno-opadająca deska) do swoich upodobań. Atrakcyjna cena jest zdecydowanie atutem tego sprzętu.

Zestaw podtynkowy prysznicowy

Wiele osób decyduje się na takie rozwiązanie w swojej łazience, ze względu na to, iż jest praktyczne, eleganckie i niezwykle designerskie. Montując taki zestaw pod prysznicem – oszczędza się sporo miejsca podczas kąpieli oraz tworzy się naprawdę gustowny efekt. W tym przypadku na klientów również czeka sporo zestawów, które różnią się między sobą wymiarami, kształtem słuchawki, kolorem lub dodatkowymi funkcjami.

Wygodna misa

Wiele osób zapomina często o tym, iż umywalka w łazience często stanowi jej ozdobę. Wybierając świetnej jakości, elegancki wzór – można nadać temu pomieszczeniu naprawdę sporo klasy oraz stylu. Tym bardziej, że w tym przypadku wybór jest rozmaity. Klienci mogą postawić na misy szklane, ceramiczne, kamienne czy plastikowe – to w różnych formach, kształtach, kolorach, wzorach i rozmiarach. Taka umywalka na pewno podkreśli styl danego pomieszczenia oraz nada mu oryginalnego charakteru.