Stoliki kawowe z drewna

stolik kawowy z drewna

W salonie jedną z najważniejszych rzeczy jest wygodna kanapa, drugą natomiast ława lub niski stolik drewniany, który doskonale nadaje się na trzymanie na nim kawy, herbaty lub przekąsek. To mebel, dzięki któremu można spędzić miły wieczór wcale nie wstając ze wspomnianej kanapy.

Prosty drewniany stolik kawowy

Tradycyjne stoliki kawowe tworzone z drewna mają zwykle bardzo prosty kształt, ale szczegóły rzeźbionych nóżek, czy też innych detali sprawiają, że mebel ten staje się bardzo oryginalny. Blat stworzony z płytek ceramicznych z grubą ramą zewnętrzną kojarzy się właśnie z niską, salonową ławą i wielu jest zwolenników, którzy do takiego stolika właśnie wracają.

Solidny, ciężki, ale bardzo praktyczny stolik kawowy drewniany stworzony ze wspomnianych elementów sprawdzi się w salonie urządzonym dosyć tradycyjnie, a najlepiej, żeby stał w nim duży kominek z wesoło trzaskającym ogniem. Tego rodzaju stolik kawowy możesz kupić w internetowym sklepie meblowym Mebel4u.

Praktyczna powierzchnia blatu pozwala utrzymać taki stolik w czystości nie wymagając od właściciela praktycznie żadnego wysiłku – wystarczy wilgotna szmatka. Elementy drewniane można wycierać szmatką nasączoną preparatem do drewna.

Dobrze zadbany stolik kawowy z drewna i ceramiki jest praktycznie nieśmiertelny. Trudno jest go zniszczyć, a więc jeżeli zdecydujemy się na taki zakup możemy być pewni, że będą się z niego cieszyć jeszcze nasze wnuki. Doskonała jakość mówi sama za siebie, dlatego warto w nią inwestować – tanie rzeczy wymienimy szybciej i kosztowo wyjdzie nas to zdecydowanie drożej.