Jakie wybrać gastronomiczne umywalki nierdzewne do swojego lokalu?

um-30-el-plyta-robocza-ze-zlewem
um-30-el-plyta-robocza-ze-zlewem

Higiena w lokalu gastronomicznym odgrywa bardzo ważną rolę, dlatego też tym bardziej warto postawić na profesjonalny sprzęt od renomowanego producenta. Przy przygotowywaniu potraw ogromną rolę odgrywa częste mycie rąk. Z umywalek powinno korzystać się nie tyko przed rozpoczęciem prac, ale również w ich trakcie.

Dlaczego warto postawić na porządną umywalkę?

Oprócz mycia rąk warto zadbać również o czyszczenie i dezynfekcję używanych sprzętów i naczyń. W lokalu przydać mogą się nie tylko gastronomiczne umywalki nierdzewne, ale również komory sterylizacyjne i stoły zlewne. Umywalki i zlewozmywaki mogą okazać się przydatne nie tylko osobom, które odpowiadają za przygotowanie dań, ale również osobom, które zajmują się właśnie myciem i sterylizacją.

Szeroka i różnorodna oferta umywalek

Producenci oferują nie tylko prostokątne, ale również okrągłe zlewy. Wybrać można modele nakładane, jak i również charakterystyczne komory zlewane do wspawania. W niewielkich lokalach doskonale sprawdzą się narożne gastronomiczne umywalki nierdzewne, dzięki którym można zaoszczędzić sporo cennego miejsca. Dużym zainteresowaniem cieszą się nie tylko umywalki ze stali nierdzewnej, ale również modele wykonane w całości ze stali kwasoodpornej.

Bezpieczeństwo i funkcjonalność na pierwszym miejscu

W dzisiejszych czasach rekordy sprzedaży biją funkcjonalne gastronomiczne umywalki nierdzewne, które można uruchomić kolanem. Jest to bardzo praktyczne i niesłychanie wygodne rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w dużej gastronomii. Ciekawą propozycją są również umywalki z szafą, które posiadają wygodną półkę. Godne polecenia są umywalki wyposażone w specjalny panel, dzięki któremu można zabezpieczyć ścianę przed przypadkowym zachlapaniem.