Kolor ożywi twoje wnętrze

Zakup mebli zawsze spędza nam sen z powiek, ponieważ wybór tych jednych i jedynych nie należy do łatwych. Co innego,kiedy mamy klarowną koncepcję danego pomieszczenia, a co innego kiedy sami do końca nie wiemy jak ma ono wyglądać.

Kolory wskazane dla dzieci

Meble kolorowe od Ragaba to dzisiaj jeden z najpopularniejszych wyborów i to nie tylko do pokoju dziecięcego. Oczywiście ta opcja jest jak najbardziej zrozumiała i uwzględniając płeć naszej pociechy mogą być to szafki i szafy z kolorze różowym lub fioletowym dla dziewczynek lub w barwach niebieskich lub granatowych dla chłopców. Takie mebelki wyglądają idealnie w połączeniu z białymi ścianami, ponieważ idealnie się na nich prezentują lub z tak modnymi ostatnio odcieniami szarości. Są one również bardzo praktyczne, ponieważ zazwyczaj mniej widać na nich różnego rodzaju uszkodzenia lub zabrudzenia, których przecież w żadnym pokoju dziecięcym na pewno nie brakuje. Pamiętajmy jednak, że z mnogością barw nie ma też co przesadzać, żeby nie było za bardzo pstrokato, ponieważ zepsujemy cały efekt.

Meble kolorowe do kuchni

Jeżeli wybieramy meble kolorowe do kuchni to również może okazać się to strzałem w dziesiątkę. Chociaż dużym zainteresowaniem nadal cieszą się kolorowe meble kuchenne, najczęściej w odcieniu bieli lub czerni, to jednak nie brakuje osób, które stawiają na zdecydowanie bardziej wyraziste barwy, chociażby na czerwień czy pomarańcz. Stawiając na takie żywe kolory oczywiście cała reszta powinna być zdecydowanie bardziej stonowana, ale dobrze komponująca się w całość. Naturalnie o takie meble trzeba odpowiednio dbać i je pielęgnować, ponieważ w przypadku wysokiego połysku bardzo widać, zwłaszcza na drzwiach szafek, odciski palców i inne zabrudzenia. Taka kuchnia na pewno będzie powodem do dumy dla każdej pani domu, a gotowanie w niej to prawdziwa przyjemność.