Kosiarki Karcher

Firma Karcher jest bardzo rozpoznawalna na całym świecie. W swojej ofercie posiada wiele urządzeń, na przykład: kosiarki, myjki ciśnieniowe, odkurzacze itp.

Karcher kosiarki akumulatorowe

Kosiarki Karcher są produkowane tylko w wersjach zasilanych prądem z akumulatora. Jest to bardzo ekologiczne rozwiązanie, ponieważ dzięki temu ograniczana jest emisja szkodliwych spalin. Kolejnym plusem jest brak przeszkadzającego kabla, ponieważ kosiarka do koszenia pobiera prąd z baterii, która pozwala na długie koszenie. Stan naładowania baterii można monitorować na wyświetlaczu umieszczonym na uchwycie do prowadzenia kosiarki. Pokazuje on dokładny czas pracy. Po ukończonej pracy akumulator można naładować dzięki specjalnej ładowarce. Kosiarka Karcher jest bardzo rozbudowanym urządzeniem. Posiada różne funkcje, które usprawniają pracę w ogrodzie. Jedną z nich jest możliwość zbierania trawy do zbiornika. W dodatku poziom napełnienia kosza można sprawdzić bez jego ściągania. Urządzenie posiada również tryb rozrzucania skoszonej trawy. Rozrzucona trawa będzie pełniła funkcję naturalnego nawozu.

Bezpieczeństwo i cicha praca

Kosiarki Karcher cechują się wysokim poziomem bezpieczeństwa. Dobrym zabezpieczeniem jest klucz blokujący przed niechcianym uruchomieniem urządzenia, na przykład przez dzieci. Kolejną zaletą kosiarek Karcher jest cicha praca, przy czym skuteczność działania nie jest pogorszona. Masa kosiarki jest bardzo niska. Stanowczo usprawnia to prowadzenie, nawet po nierównościach i pomaga w łatwiejszym omijaniu przeszkód.