Umywalki nablatowe – co warto wiedzieć o tych modnych akcesoriach?

Zlew nablatowy to element wyposażenia łazienkowego, który coraz częściej pojawia się w modnych aranżacjach wnętrz. Osoby urządzające łazienki często zastanawiają się więc, czy takie akcesorium będzie dobrym wyborem. Przedmioty z tej kategorii cenione są zarówno za swoje walory estetyczne, jak i funkcjonalność. Co warto wiedzieć na temat nablatowych umywalek i czy warto się na nie zdecydować?

Modne rozwiązania w wyjątkowych aranżacjach

Umywalki nablatowe przykuwają uwagę swoimi walorami estetycznymi. Misy ustawiane na stołach lub szafkach łazienkowych umożliwiają stworzenie w pomieszczeniu oryginalnej atmosfery. Takie rozwiązania podkreślą charakter wielu modnych stylów. Wśród nich znajdują się:

  • styl boho i skandynawski
  • aranżacje loftowe i industrialne
  • łazienki retro i glamour.

Mnogość wyjątkowych wzorów i kształtów sprawia, że umywalki łazienkowe nablatowe bez problemu dopasować można do każdej spośród najmodniejszych aranżacji. W pomieszczeniach boho i skandynawskich sprawdzą się akcesoria wykonane z naturalnych surowców, takich jak kamień i drewno. W łazience glamour lub retro warto umieścić model z konglomeratu. W aranżacji industrialnej dobrym wyborem będzie prosty egzemplarz o surowym wyglądzie. Ceramiczne umywalki stawiane na blacie o standardowych kształtach będą też korzystnym rozwiązaniem w przestrzeniach minimalistycznych.

Funkcjonalność modnych umywalek

Akcesoria z tej kategorii mogą okazać się bardzo wygodnym rozwiązaniem. Misa umywalki ustawiona na blacie szafki pozostawi dużą ilość przestrzeni wewnątrz mebla. Ukrycie syfonu i rur w zabudowie ograniczy ilość osiadających na nich zabrudzeń i ułatwi sprzątanie. Umywalka o wysokich brzegach pozwoli również wykorzystać większą powierzchnię blatu. Model z tej kategorii może okazać się wyjątkowo praktycznym i estetycznym dodatkiem.

Źródło: https://lazienka-rea.com.pl/zlewy-umywalki-lazienkowe/lazienkowe-umywalki-nablatowe.html