Zagospodarować przedpokój

Nasze mieszkania różnią się metrażem, rozkładem pomieszczeń, ale zazwyczaj w każdym jest przedpokój. Miejsce, gdzie można by zostawić buty, powiesić płaszcz, zostawić mokrą parasolkę. W przedpokoju zawsze panuje nieporządek, co bardzo nas denerwuje, zwłaszcza gdy wchodząc potykamy się o własne buty i na domiar złego nie ma już miejsca na nasze palto.

Co zrobić?

Rzecz jasna, zastanowić się jak funkcjonalnie urządzić przedpokój. Tak, aby dla wszystkich znalazło się miejsce na wieszaku, i oczywiście żeby wyglądało estetycznie. To przecież pierwsze wrażenie wchodzącego do nas gościa.

Najlepsze rozwiązanie

Najlepszym rozwiązaniem są garderoby do przedpokoju (https://www.meblefirany.pl/pl/c/Garderoby/265). Firmy wnętrzarskie i sklepy meblowe oferują ogromną ich różnorodność. Jednak powinnyśmy kierować się zasadą, że niezbędne w przedpokoju jest lustro, szafa i siedzisko. Następnie zastanowić się w jakim stylu chcemy mieć wystrój, a na końcu rozplanować zabudowę i stworzyć funkcjonalną garderobę, w której zmieścimy wszystkie wierzchnie okrycia.

Do kogo zwrócić się o pomoc?

Warto zwrócić się do doradcy w sklepie w którym chcemy dokonać zakupu. Doświadczony sprzedawca pozwoli wybrać najlepszą opcję, podpowie jak ładnie zagospodarować wnęki i zabudować pawlacze.
Po inspirację możemy sięgnąć do czasopism modowych lub obejrzeć zdjęcia w internecie. Jeśli pozwala nam na to wielkość przedpokoju można kupić gotową garderobę. Ale jeśli przedpokój jest mało ustawny trzeba zamówić garderobę na wymiar. Podając wymiary doradca zrobi wstępny projekt i wycenę, a reszta zależy już tylko od naszego gustu i zasobności portfela.